Brak produktów

Liquidy

Sprzedaż tylko dla zarejestrowanych i zweryfikowanych klientów. Jeżeli założyłeś już konto musisz oczekiwać na weryfikację. Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć ceny i składać zamówienia.
Filtruj według

E-liquid, inaczej zwany e-płynem jest esencją elektronicznych papierosów, jest to substancja, która jest wykorzystywana do produkcji pary wodnej oraz dostarczenie smaku oraz poziomu nikotyny użytkownikowi. W sklepie internetowym intersmoker.pl dostępny jest szeroki wybór różnych rodzajów e-liquidów o różnych smakach, poziomach nikotyny oraz proporcjach PG/VG.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz e-liquidy o różnych smakach, od klasycznych takich jak czekolada czy mentol, po bardziej wyrafinowane i oryginalne smaki, jak np. wanilia z cynamonem czy truskawka z kremem. Posiadamy także e-liquidy o różnym poziomie nikotyny od 0mg/ml do 18mg/ml, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego e-liquidu dla każdego użytkownika.

E-liquidy sprzedawane przez intersmoker.pl są wykonane z najwyższej jakości składników, co zapewnia bezpieczeństwo oraz trwałość e-płynu. Oferujemy różne proporcje PG/VG, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Menu